Villa Nova | Μεζονέτα, προς πώληση - 103,11 τ.μ

📍 Σκάλα Φούρκας, Κασσάνδρα | 310.000 €
Κωδικός: 1990168 Αποκλειστικό

Περιγραφή

Villa Nova | Eco-Concept • Premium • Minimal

Μεζονέτα δύο επιπέδων συνολικής επιφάνειας 103,11 τ.μ. (ισόγειο 70,84 τ.μ. + σοφίτα 32,27 τ.μ.), με ιδιωτικό κήπο 26,59 τ.μ. και parking 13,07 τ.μ..

Διαθέτει 2 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια και ευρύχωρους χώρους καθιστικού – κουζίνας. Ιδανική για οικογένεια ή επενδυτική χρήση με υψηλή ζήτηση.

Η Villa Nova αποτελεί μέρος του νέου συγκροτήματος Eco Concept Premium Villas, το οποίο περιλαμβάνει 9 πολυτελείς κατοικίες δύο επιπέδων, υπό κατασκευή, με παράδοση τον Δεκέμβριο του 2026. Βρίσκεται σε εξαιρετική θέση, μόλις 200 μέτρα από super market και όλες τις παροχές. Οι κατοικίες παραδίδονται με εξοπλισμένη κουζίνα και μπάνιο, με δυνατότητα πλήρους επίπλωσης από 15.000 € και επιλογή προοθήκης ιδιωτικού jacuzzi ή μικρής πισίνας από 15.000 €.

Υπάρχει επίσης δυνατότητα επαγγελματικής διαχείρισης από εξειδικευμένη εταιρεία με εγγυημένη ελάχιστη απόδοση 5% για 5 χρόνια, ακόμη και με την αγορά μίας μόνο κατοικίας.

Κωδικός Ακινήτου: 1990168

Βασικά Χαρακτηριστικά

Κατηγορία

Κατοικία

Τύπος Ακινήτου

Μεζονέτα

🏷
Τιμή

310.000 €

Εμβαδόν

103,11 τ.μ

🏷
Τιμή ανά τ.μ

3.006,50 €

#
Κωδικός

1990168

🛏
Υπνοδωμάτια

2

Μπάνια

2

Όροφος

Ισόγειο, 1ος

Έτος Κατασκευής

2025

🅿
Parking

1

Ενεργειακή Κλάση

Δεν Απαιτείται

Απόσταση από

Θάλασσα: 400 Μέτρα

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Σαλόνια: 1

Με Θέα: Αστικό τοπίο

Κήπος: Ναι

Κατάσταση: Υπό Κατασκευή

Εσωτερική Σκάλα: Ναι

Κοντά σε: Πάρκο, Θάλασσα, Παραλία, Κέντρο Πόλης, Local market, Cafe/Restaurants

Σοφίτα: Ναι

Επιπρόσθετα: Κλιματισμός, Ηλιακός, Boiler

Κουζίνες: 1

Heating medium: Ρεύμα

Πρόσβαση από: Άσφαλτο

Heating type: Ατομική

Ζώνη/Είδος: Κατοικία

Παροχές Ασφαλείας: Πόρτα Ασφαλείας

Πλεονεκτήματα: Γκαζόν, Δέντρα, Επιτρέπονται Κατοικίδια, Ήσυχη Γειτονιά, Drains

Επιπρόσθετα: Τέντες

Unique features: Πέτρινο, Modern

Δάπεδα: Πλακάκια

Ιδιαίτερα Χαρακτηριστικά: Φωτεινό, Παραλία, Lower level house

Τζάμια: Διπλά

Κατάλληλο για: Εξοχική Κατοικία, Επιχείρηση, Serviced apartments, Επένδυση

Κουφώματα: Αλουμινίου

Maisonette for Sale - 103.11 sq.m

📍 Skala Fourkas, Kassandra | 310,000 €
Code: 1990168 Exclusive

Description

Exclusively for sale by RE/MAX Metron – Villa Nova | Eco-Concept • Premium • Minimal

Two-level maisonette with a total surface area of 103.11 sq.m. (ground floor 70.84 sq.m. + attic 32.27 sq.m.), with a private garden of 26.59 sq.m. and parking space of 13.07 sq.m.

It features 2 bedrooms, 2 bathrooms, and spacious living room – kitchen areas. Ideal for a family or investment use with high demand.

Villa Nova is part of the new Eco Concept Premium Villas complex, which includes 9 luxurious two-level residences under construction, with delivery scheduled for December 2026. It is located in an excellent position, only 200 meters from a supermarket and all amenities. The homes are delivered with a fitted kitchen and bathroom, with the option of full furnishing from 15,000 € and the possibility of adding a private jacuzzi or a small pool from 15,000 €.

There is also the possibility of professional management by a specialized company with a guaranteed minimum return of 5% for 5 years, even when purchasing just one residence.

Property Code: 1990168

Basic Characteristics

Category

Residence

Property Type

Maisonette

🏷
Price

310,000 €

Area

103.11 sq.m

🏷
Price per sq.m

3,006.50 €

#
Code

1990168

🛏
Bedrooms

2

Bathrooms

2

Floor

Ground Floor, 1st

Year Built

2025

🅿
Parking

1

Energy Class

Not Required

Distance from

Sea: 400 meters

Additional Characteristics

Living Rooms: 1

View: Urban landscape

Garden: Yes

Condition: Under Construction

Internal Staircase: Yes

Close to: Park, Sea, Beach, Town Center, Local market, Cafe/Restaurants

Attic: Yes

Extras: Air Conditioning, Solar Heater, Boiler

Kitchens: 1

Heating Medium: Electricity

Access from: Asphalt

Heating Type: Autonomous

Zone/Use: Residence

Security Features: Security Door

Advantages: Lawn, Trees, Pets Allowed, Quiet Neighborhood, Drains

Additional: Awnings

Unique Features: Stone-Built, Modern

Floors: Tiles

Special Characteristics: Bright, Near the Beach, Lower level house

Glazing: Double

Suitable for: Holiday Home, Business, Serviced apartments, Investment

Frames: Aluminum

Maisonette zu verkaufen - 103,11 m²

📍 Skala Fourkas, Kassandra | 310.000 €
Code: 1990168 Exklusiv

Beschreibung

Exklusiv zum Verkauf durch RE/MAX Metron – Villa Nova | Eco-Concept • Premium • Minimal

Zweigeschossige Maisonette mit einer Gesamtfläche von 103,11 m² (Erdgeschoss 70,84 m² + Dachgeschoss 32,27 m²), mit privatem Garten von 26,59 m² und Stellplatz von 13,07 m².

Sie verfügt über 2 Schlafzimmer, 2 Badezimmer und großzügige Wohn- und Küchenbereiche. Ideal für Familien oder als Kapitalanlage mit hoher Nachfrage.

Villa Nova ist Teil des neuen Komplexes Eco Concept Premium Villas, der 9 luxuriöse zweigeschossige Häuser im Bau umfasst, mit geplanter Übergabe im Dezember 2026. Die Lage ist ausgezeichnet, nur 200 Meter von einem Supermarkt und allen Annehmlichkeiten entfernt. Die Häuser werden mit ausgestatteter Küche und Bad übergeben, mit der Möglichkeit einer vollständigen Möblierung ab 15.000 € sowie der Option auf einen privaten Jacuzzi oder einen kleinen Pool ab 15.000 €.

Darüber hinaus besteht die Möglichkeit einer professionellen Verwaltung durch ein spezialisiertes Unternehmen mit garantierter Mindest­rendite von 5 % für 5 Jahre, selbst beim Kauf nur einer einzigen Wohneinheit.

Immobiliencode: 1990168

Grundlegende Merkmale

Kategorie

Wohnimmobilie

Immobilientyp

Maisonette

🏷
Preis

310.000 €

Fläche

103,11 m²

🏷
Preis pro m²

3.006,50 €

#
Code

1990168

🛏
Schlafzimmer

2

Bäder

2

Etage

Erdgeschoss, 1.

Baujahr

2025

🅿
Parkplatz

1

Energieklasse

Nicht erforderlich

Entfernung von

Meer: 400 Meter

Zusätzliche Merkmale

Wohnzimmer: 1

Aussicht: Stadtlandschaft

Garten: Ja

Zustand: Im Bau

Innentreppe: Ja

In der Nähe von: Park, Meer, Strand, Stadtzentrum, Local market, Cafe/Restaurants

Dachgeschoss: Ja

Zusätzlich: Klimaanlage, Solarboiler, Boiler

Küchen: 1

Heizmedium: Strom

Zugang über: Asphalt

Heizungsart: Autonom

Zone/Nutzung: Wohnen

Sicherheitsmerkmale: Sicherheitstür

Vorteile: Rasen, Bäume, Haustiere erlaubt, Ruhige Nachbarschaft, Entwässerung

Zusätzlich: Markisen

Besondere Merkmale: Naturstein, Modern

Böden: Fliesen

Spezielle Eigenschaften: Hell, Strandnah, Lower level house

Verglasung: Doppelt

Geeignet für: Ferienhaus, Geschäft, Serviced Apartments, Investition

Rahmen: Aluminium

Mezoneta na prodaju - 103,11 m²

📍 Skala Furkas, Kasandra | 310.000 €
Šifra: 1990168 Ekskluzivno

Opis

Ekskluzivno na prodaju od RE/MAX Metron – Villa Nova | Eco-Concept • Premium • Minimal

Dvospratna mezoneta ukupne površine 103,11 m² (prizemlje 70,84 m² + potkrovlje 32,27 m²), sa privatnom baštom od 26,59 m² i parking mestom od 13,07 m².

Poseduje 2 spavaće sobe, 2 kupatila i prostrane dnevne i kuhinjske prostore. Idealna je za porodicu ili investicionu namenu sa velikom potražnjom.

Villa Nova je deo novog kompleksa Eco Concept Premium Villas, koji obuhvata 9 luksuznih kuća na dva nivoa u izgradnji, sa planiranom isporukom u decembru 2026. Nalazi se na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od supermarketa i svih sadržaja. Kuće se isporučuju sa opremljenom kuhinjom i kupatilom, uz mogućnost kompletnog nameštanja od 15.000 €, kao i opciju privatnog jacuzzija ili manjeg bazena od 15.000 €.

Postoji i mogućnost profesionalnog upravljanja od strane specijalizovane kompanije sa zagarantovanim minimalnim prinosom od 5% tokom 5 godina, čak i pri kupovini samo jedne jedinice.

Šifra nekretnine: 1990168

Osnovne Karakteristike

Kategorija

Stambeni objekat

Tip Nekretnine

Mezoneta

🏷
Cena

310.000 €

Površina

103,11 m²

🏷
Cena po m²

3.006,50 €

#
Šifra

1990168

🛏
Spavaće sobe

2

Kupatila

2

Sprat

Prizemlje, 1.

Godina Izgradnje

2025

🅿
Parking

1

Energetska Klasa

Nije potrebno

Udaljenost od

More: 400 metara

Dodatne Karakteristike

Dnevne sobe: 1

Pogled: Urbani pejzaž

Bašta: Da

Stanje: U izgradnji

Unutrašnje stepenište: Da

U blizini: Park, More, Plaža, Centar grada, Local market, Cafe/Restaurants

Potkrovlje: Da

Dodatno: Klima uređaj, Solarni bojler, Boiler

Kuhinje: 1

Medijum grejanja: Struja

Pristup sa: Asfalt

Tip grejanja: Autonomno

Zona/Namena: Stanovanje

Bezbednosne pogodnosti: Sigurnosna vrata

Prednosti: Travnjak, Drveće, Dozvoljeni kućni ljubimci, Mirno naselje, Odvodnja

Dodatno: Tende

Jedinstvene osobine: Kameno, Moderno

Podovi: Pločice

Posebne karakteristike: Svetlo, Blizu plaže, Lower level house

Stakla: Dupla

Pogodno za: Kuću za odmor, Posao, Serviced apartments, Investiciju

Stolarija: Aluminijum

Мезонет за продажба - 103,11 кв.м

📍 Скала Фуркас, Касандра | 310.000 €
Код: 1990168 Ексклузивно

Описание

Ексклузивно за продажба от RE/MAX Metron – Villa Nova | Eco-Concept • Premium • Minimal

Двуетажен мезонет с обща площ 103,11 кв.м (партер 70,84 кв.м + таванско ниво 32,27 кв.м), с частна градина от 26,59 кв.м и паркомясто от 13,07 кв.м.

Разполага с 2 спални, 2 бани и просторни дневна – кухня пространства. Идеален за семейство или инвестиционна употреба с високо търсене.

Villa Nova е част от новия комплекс Eco Concept Premium Villas, който включва 9 луксозни двуетажни жилища в строеж, с планирано завършване през декември 2026 г. Разположен е на отлично място, само на 200 метра от супермаркет и всички удобства. Жилищата се предават с оборудвана кухня и баня, с възможност за пълно обзавеждане от 15.000 €, както и опция за частно джакузи или малък басейн от 15.000 €.